Fotodepilacja

Fotodepilacja jest jedną z metod depilacji laserowej. Dzięki serii zabiegów większość osób może trwale pożegnać się z niechcianym owłosieniem. Podczas zabiegów energia świetlna ulega zamianie w skoncentrowane ciepło, które prowadzi do zniszczenia komórek macierzystych odpowiedzialnych za wyrastanie włosków. W rezultacie w ciągu około dwóch tygodni od wykonania zabiegu włoski wypadają wraz z cebulkami. Zabiegi wykonywane są w seriach – różnych dla poszczególnych obszarów zabiegowych, koloru włosa i płci.

Fotodepilacja przy użyciu światła IPL+RF to  najpopularniejsza metoda na świecie prowadząca do długotrwałego usunięcia owłosienia.

Fotodepilacja to zabieg, który polega na trwałym usunięciu owłosienia. Do usuwania włosów wykorzystuje się energię świetlną, która podczas zabiegu zamienia się w energię cieplną. Ciepło dociera po każdym włosku do mieszka włosowego i pod jego wpływem włos ulega zniszczeniu.

Aby zabieg przyniósł oczekiwany efekt, należy zwrócić uwagę na trzy rzeczy:

  • ­należy wykonać serię zabiegów w odstępach od 4 do nawet 12 tygodni (w zależności od fazy wzrostu włosa),
  • ­włos musi się znajdować w fazie anagenu, czyli wzrostu włosa. Tylko wtedy mieszek włosowy i cebulka ulegną zniszczeniu.
  • decydując sie na zabieg długość włosa musi być 2-­3 dniowa.

Zalety fotodepilacji:

  • ­ metoda jest bezpieczna i bezbolesna
  • ­fotodepilację można stosować w każdym miejscu ciała, z wyjątkiem miejsc położonych blisko oczu depilacja laserowa jest bezinwazyjna, tzn. nie wymaga użycia igieł i skalpela rezultaty są długotrwałe.
Strefa					CENA
Twarz					115zł
Wąs					60zł
Broda					60zł
Bikini damskie (głębokie)		115zł
Bikini damskie (płytkie)		115zł
Bikini męskie				115zł
Uda					115zł
Łydki + Kolana				99zł
Przedramiona				115zł
Plecy					230zł
Brzuch					115zł
Klatka piersiowa			115zł
Linia biała				60zł
Pachy					115zł